Centrum nápadů

V centrum nápadů, můžete své zpětné vazby přidávat, ale také hlasovat pro již existující. Na základě hodnocení jednotlivých tipů pak ty nejlépe hodnocené získají prioritu při vývoji portálu.

Nápad Popis Akce
Seznam učitelů Možné definovat učitele ve třídě.
Plánování třídních srazů
Příloha příspěvku Možnost přiložit k příspěvku dokument, fotku, obrázek.
Spravce tridy Bylo by dobre, aby mel nekdo pri zalozeni funkci spravce, pripadne ji casem mohl delegovat. Duvod: nekteri spoluzaci nezvadaji/nemaji dost odvahy zalozit profil. Spravce by mohl jejich udaje zadat a…
Řazení fotogalerií Nejnovější fotogalerie by měly být vždy nahoře, aby byly hned vidět a nemuselo se ve fotogalerii rolovat dolů.
Notifikace Upozornění (email) všem spolužákům na nový příspěvek na nástěnce, fotografii, nového spolužáka ve třídě a další.
Archiv příspěvků Napsané příspěvky se zobrazují po dobu cca 1 měsíce, to je velmi krátká doba. Musíme si je kopírovat jinam. Na Spolužácích.cz jsme se k příspěvkům při plánování akcí vraceli a tady nám to chybí.…
Správce třídy Možnost špatně založené třídy zrušit/smazat a úpravu profilu spolužáka ve funkci správce třídy
Důležité informace Možnost správci, aby důležité informace (info o srazech ...) pomocí nějakého příkazu mohl nechat v diskusí umístěné po nějakou dobu vždy nahoře. Po uplynutí doby by se zařadila dle data zveřejnění,…
Stahování fotek Umožnit stahování fotek do počítače.
Vlasta Netrdová Správce třídy by měl mít možnost přidávat spolužáky, jak tomu bylo dříve i možnost přidat jejich foto na profilu.
Popis fotek Možnost přidání popisků k jednotlivým fotografiím.
Vlasta Netrdová Bylo by dobré rozšířit u profilu spolužáka dobrovolně uvádět např. datum narození, bydliště, telefon, jak tomu bylo dříve.
Možnost odstavců, úprava písma Možnost úpravy příspěvků, aby všechno nebylo "slité" do textu bez odstavců. Takto je delší příspěvek často nepřehledný a špatně se čte. Případně i možnost zvýraznění textu atd. (viz psaní ve Wordu).
mohl by být i zástupce správce třídy kdyby správce z jakéhokoli důvodu nemohl na tyto stránky delší dobu přijít a v případě,že by bylo možné zadat jména spolužků,aby jim to usnadnilo najít se v dané třídě .
Povinné zaheslování třídy Když uživatel vytváří třídu, musí jí zaheslovat.
Najdi spolužáka. Bylo by myslím dobré kdyby nový příchozí mohl hned z kraje napsat jméno spolužáka a hned by se dozvěděl jestli je již registrován a v jaké je třídě usnadnilo by to hledání a je nám 55 tak by to…
Dobry server Mozna toto "nic nerikajici" bude mit dosti plusu. Diky provozovateli. Hlavne u starsi generace, ktera nema rada facebook, atd. socialni site je to asi perfekt/cool.
Smajliky. Zkousel jsem dat graficky smajlik, ale vys!a treba 3 otazniky. Mozno je to zlepsit. Ale na druhe strane je skutecne retro pouzit stare znacky :-)
Vyhledávání tříd Přidat možnost vyhledání třídy dle ID. Škol i tříd ve městech je mnoho, jména škol se mnohdy i změnily a vyhledávání a vstup pomocí ID by vše velice zrychlil. Stačilo by přizvaným spolužákům zasílat…
Aktivace vloženého odkazu Uvítali bychom možnost, aby byl vložený odkaz aktivní při kliknutí na něj. Využíváme to v textu např. při plánovaní akcí.
Možnost Možnost přehodit celá alba mezi sebou
Název školy Zlepšit možnost zadávání názvu školy, např. chybí možnost zadat učiliště nebo střední školu. Za celá léta se názvy často měnily.
stahování třídních fotek Umožnit stahování třídních fotek do počítače pouze pro spolužáky ze třídy.
Možnost napsat seznam spolužáků +datum narození Bylo by dobré aby správce mohl napsat seznam spolužáků a aby se abecedně řadil.
Okresy okres Praha-východ a Praha-západ, jsou od počátku součástí Středočeského kraje a ne Prahy.
odpovědi možnost odpovídat spolužákům na konkrétní příspěvek nikoliv jako samostatnou zprávu
Kdo už nás opustil datum narození datum úmrtí Stačilo by to včlenit v seznamu spolužáků nebo vyvolat z nabídky na levé straně.
možnost zobrazení všech tříd v jednom roce Vždy byly v jednom ročníku 3 až 4 třídy
PH A co armáda? Vyhledávání podle vojenských útvarů by se také šiklo, některé ty kluky bych docela rád viděl.
možnost chatu
Zeď Třída by mohla mít svou zeď. Jen pro krátkou zprávu, popř. malý obrázek. Obsluhoval by jí správce (zástupce). Byla by tak dostupná pro neregistrované spolužáky. (možná přes kontrolní otázku??)
hledám hledám žáky z olomouce nar. cca po r. 1950 jménem Ulenfeld. S díky Stašek Ulenfeld.